У Росії створено пасажирський літак, але не для пасажирів: усі подробиці

20:20 23.03.2023

На тлі нестачі літаків для перевезення пасажирів, у Росії вирішили створити новий вітчизняний борт, але не для людей, а для виконання авіаробіт

Конструктори літаків вирішили, що ремонтувати літаки у Росії набагато важливіше, ніж перевозити пасажирів. Так, російські літаки «Байкал» (ЛМС-901), які планує закупити далекосхідна авіакомпанія «Аврора» через два роки, будуть використовуватись не для перевезення пасажирів. Конструктори говорять, що борти знадобляться для виконання різних авіаробіт, наприклад, лісоохорони або польотів санітарної авіації. Про це пише російське видання «Известия» з посиланням на джерело в компанії «Аврора», а також джерело, близьке до уряду РФ.

Один із співрозмовників зазначив, що використовувати новий літак в авіароботах планують і «Аврора», і Мінсхідрозвитку РФ. Представник «Аврори» повідомив, що компанія зараз проводить роботи щодо деталізації таких авіаційних робіт.

«Йдеться про базування літаків, маршрути, планування кількості льотних годинників та багато іншого. За фактом закінчення цього процесу визначиться максимально ефективна модель організації робіт для цього літака», - повідомив офіційний представник сахалінської авіакомпанії Артур Ді.

Теми:

Ще на цю тему