Кабмін України збільшив обсяг гуманітарного зерна для країн Африки та Азії

13:40 26.12.2022

Кабінет міністрів України на засіданні у п’ятницю, 23 грудня, ухвалив постанову, відповідно до якої збільшив на 21 тис. метричних тонн обсяг гуманітарної допомоги у вигляді зерна, яку Україна надає країнам Африки та Азії. 

Про це повідомив постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, пише видання Порти України.

Відповідні зміни уряд вніс до постанови №1313 «Про надання гуманітарної допомоги державам Африки та Азії» задля врегулювання питання закупівлі, доставки та оплати транспортування зерна пшениці та/або зерна кукурудзи до Республіки Судан, Республіки Ємен, Республіки Кенія та Федеративної Республіки Нігерія.

Зокрема, замінено умови постачання товарів гуманітарної допомоги з CIF (коли продавець зобов’язаний придбати морське страхування для товару, — ред.) на FOB (коли продавець не зобов’язаний купляти морське страхування, — ред.) та збільшено на 21 тис. метричних тонн обсяг закупівлі зерна пшениці та/або зерна кукурудзи”, — написав Мельничук у Telegram.

У листопаді Кабінет міністрів ухвалив постанову №1313, якою доручив Міністерству внутрішніх справ та Державній службі з надзвичайних ситуацій поставити пшеницю та/або кукурудзу загальним обсягом до 125 тис. метричних т державам Африки та Азії, як гуманітарну допомогу.
 

Ще на цю тему