Питання можливого підриву дамби Каховської ГЕС розглянуть на засіданні Ставки – Данілов

15:40 21.10.2022

Питання можливого підриву дамби Каховської ГЕС російськими загарбниками розглядатимуть на найближчому засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про це повідомив в ефірі всеукраїнського телемарафону Секретар РНБО Олексій Данілов, передає Укрінформ.

«Ми розуміємо, що буде відбуватись при тих чи інших процесах. Це питання буде розглядатись на найближчому засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача. Я не буду називати дати і терміни. Але це питання готувалась вже певний період часу, і ми готові до будь-якого розвитку подій», - сказав він.

Данілов зауважив, що з Каховської ГЕС Україна електроенергію не отримує певний проміжок часу. «Вони там мають своїх представників. Так само як і на Запорізькій станції (ЗАЕС - ред.). Чесно, якщо не дай Боже, вони це зроблять, тоді питання Криму для них ніколи не стояло і не стоїть», - наголосив Данілов.

«Якщо вони підірвуть Каховську дамбу, то питання постачання до Криму закриється раз і назавжди, його відновити буде неможливо в найближчі 5-7 років. Ми сьогодні володіємо інформацією, що там робить ворог. Мова зараз не про електрику, мова про страшні речі, бо це буде катастрофа вселенського масштабу, якщо вони приймуть таке рішення», - сказав Секретар РНБО.

Як повідомлялось. Президент України вчора під час засідання Європейської Ради поінформував європейців про черговий теракт, до якого росія готується на Каховській гідроелектростанції. За наявною інформацією, агрегати й дамба Каховської ГЕС заміновані російськими терористами.
 

Ще на цю тему