Киргизький банк призупинив обслуговування російської картки «Мир»

18:40 14.10.2022

Киргизький банк "Компаньйон" з 4 жовтня призупинив обслуговування російських платіжних карток "Мир" "у зв'язку з рішенням процесингового центру".

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Інтерфакс.

Інші киргизькі банки не повідомляли про призупинення обслуговування карток "Мир".

"Компаньйон" був зареєстрований Нацбанком Киргизстану 2004 року як мікрокредитна організація. 2016 року "Компаньйон" отримав банківську ліцензію. У Киргизстані функціонують 18 філій та 100 ощадкас банку.

Зазначається, що 15 вересня OFAC Мінфіну США попередило, що неамериканські банки, укладаючи угоди з російською Національною системою платіжних карток (НСПК, оператор платіжної системи "Мир"), ризикують виявитися залученими до дій щодо обходу санкцій США, розширюючи територію використання системи "Мир" за межами росії. У роз'ясненні також уточнювалося, що сама НСПК не перебуває у санкційних списках.


Після цього банки Туреччини та інших країн, які до цього приймали картки "Мир", почали відмовлятися працювати з російською платіжною системою.

Як повідомляв Укрінформ, Центральний банк Шрі-Ланки заявив, що не може дозволити використання російських карток "Мир" у країні через санкції США.

Теми:

Ще на цю тему