Глава МЗС Ірландії пообіцяв Україні підтримку у відбудові та на шляху до членства в ЄС

11:20 15.09.2022

Ірландія підтримуватиме Україну до завершення війни з росією, у повоєнній відбудові та на шляху до повноцінного членства в Європейському Союзі.

Про це заявив міністр закордонних справ Ірландії Саймон Ковені на спільній з главами МЗС України і Литви пресконференції за підсумками переговорів в Одесі, повідомляє кореспондент Укрінформ.

Ковені нагадав, що Ірландія виділила 55 млн євро на допомогу Збройним Силам України і прийняла 50 тис. українських біженців.

«Ми будемо і надалі підтримувати Україну по лінії співробітництва з ЄС, ми будемо дійсно потужним партнером і допомагатимемо, поки не завершиться ця війна. Ця допомога триватиме і в подальшому – ми будемо допомагати і з відбудовою України, а також на шляху до досягнення Україною повноцінного членства в ЄС», - сказав очільник МЗС Ірландії.

Він також наголосив, що Україна наразі захищає цінності, які об’єднують Європейський Союз.

«Але, звісно, просто гарних слів підтримки недостатньо, тому ми сьогодні також обговорили питання практичної допомоги, і яким чином ми будемо, зокрема, політично реагувати на ці події, а також питання притягнення до відповідальності всіх винних осіб», - поінформував Ковені.

Ще на цю тему