Туреччина та Вірменія відкриють сухопутний кордон та почнуть прямі вантажні перевезення

17:30 02.07.2022

Туреччина та Вірменія домовилися відкрити сухопутний кордон, зокрема для громадян третіх країн, почати прямі вантажні перевезення та будуть продовжувати процес нормалізації без попередніх умов.

Про це МЗС Туреччини повідомив за результатами зустрічі спеціальних представників з питаня нормалізації відносин між Туреччиною та Вірменією посла Сердара Килича та віцеспікера парламенту Вірменії Рубена Рубіняна, передає власкор Укрінформ.

«Вони (спецпредставники – ред.) домовилися якнайшвидше забезпечити можливість перетину сухопутного кордону між Туреччиною та Вірменією громадянами третіх країн, які відвідують Туреччину та Вірменію відповідно, і вирішили розпочати необхідний процес із цією метою», - повідомив в МЗС Туреччини.

Сторони також домовилися про початок прямих вантажних авіаперевезень між Туреччиною та Вірменією у найкоротші терміни та вирішили ініціювати необхідний процес із цією метою.

Також на зустрічі йшлося про інші можливі кроки, які можуть бути здійснені для досягнення повної нормалізації відносин між країнами. Сторони наголосили на своїй згоді на продовження процесу нормалізації без попередніх умов.

Ще на цю тему