росія через лояльних західних експертів просуває фейки, що світу та Україні треба йти на поступки з нею

15:30 22.05.2022

Цього тижня росія через лояльних західних експертів просувала наратив про те, що світу та Україні треба йти на поступки та домовлятися з нею. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації.

▪️ The National Interest опублікував матеріал ветерана розвідки США Пола Пілара, в якому він заявляє, що “приниження” росії санкціями та усунення путіна від влади “зашкодить всьому світу”.

▪️ Про велич росії цього тижня знову говорив і сербський політолог Джордже Вукадіновіч, інтерв’ю з яким тиражували кремлівські медіа за кордоном. Вукадіновіч стверджує, що НАТО “має понести відповідальність за війну” в Україні.

▪️ У матеріалі Politico вчені Патрік Портман, Джастін Логан та Бенджамін Фрідман висловили думку, що Україні треба повертатися до “перемовин з росією”, бо Захід дає Україні “хибну надію на перемогу” у цій війні, приховуючи те, що не може довго допомагати грошима та зброєю.

Всі ці заяви – маніпулятивні. Через так званих іноземних експертів росія намагається нав’язати світу необхідну їй точку зору.

Теми:

Ще на цю тему