Росіяни загнали авіаносець «Кузнецов» у недобудований док, щоб швидко відновити його ремонт / Фото

11:00 22.05.2022

За півтора року рашисти не встигли добудувати гігантський док для авіаносця «Адмірал Кузнецов». Тому їм доведеться викачувати воду ледь чи не вручну.

Увідкритих джерелах з’явились фотографії, які вказують – рашисти завершили будівництво гігантського сухого доку на 35-ому кораблебудівному заводі Севморпуть, що тривало більше року. І уже завели у цей сухий док для продовження ремонту свій єдиний авіаносець «Адмирал Кузнецов», пише defence-ua.

Росіяни аж так поспішають відновити ремонт свого горе-корабля, що «забули» збудувати гермозатвор для доку. Хоча й такий поспіх не допоможе Кремлю виконати свій задум, та бодай до кінця 2023 року повернути "Кузнецов" у стрій ВМФ РФ. Про це пише портал The Drive.

Російський авіаносець «Адмирал Кузнецов» в сухому доку, травень 2022 року, фото з відкритих джерел

Автори публікації відзначають – рашисти збудували занадто великий док, як для разового ремонту одного «Адмирала Кузнецова».

Тому, ймовірно, цю споруду росіяни хочуть використовувати й для ремонту інших великих кораблів Північного флоту РФ. Але що у них вийде в результаті – не зовсім зрозуміло. Орки загнали свій гігантський корабель в недобудований сухий док, де нема гермозатвору. А щоб викачати воду, їм знадобиться мінімум 2-3 місяці.

Так виглядає недобудований плавдок, який рашисти хочуть використати для ремонту «Адмирала Кузнецова», зображення - Twitter-профіль Granger

На що розраховує Кремль у випадку з "Кузнецовим" - теж незрозуміло. Санкції Заходу уже починають бити по російському ОПК, зокрема кораблебудівним підприємствам.

Тому є велика ймовірність, що орки уже ніколи не повернуть свій «Кузнецов» в стрій ВМФ РФ. Що лише на користь усього цивілізованому світу, Україні зокрема.
 

Ще на цю тему