Уряд виділив майже 17 мільярдів МВС та 16 мільярдів Міноборони

16:00 20.04.2022

Кабінет Міністрів України виділив Міністерству внутрішніх справ майже 17 млрд грн, а Міністерству оборони - 16 млрд грн.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні уряду.

«Сьогодні приймемо рішення про виділення Міністерству внутрішніх справ майже 17 млрд грн. Це кошти для прикордонників, нацгвардійців, поліцейських, які є частиною наших сил оборони та по всьому фронту знищують російських окупантів. Для Міністерства оборони додатково виділяємо 16 млрд грн. Основні кошти - на виплати зарплат військовим, на ремонт і модернізацію техніки, на виплати родинам загиблих героїв», - сказав Шмигаль.

Він наголосив, що російські окупанти почали вирішальну битву за Донбас. Кинули туди всі свої сили. Продовжують обстрілювати українські міста.

«Наші Збройні сили тримають оборону. Тримають на всіх напрямках, у тому числі в місті-герої Маріуполі. Ми віримо в нашу перемогу та віримо в Збройні Сили України. Першочерговим завданням уряду залишається забезпечення наших захисників. Щотижня ми виділяємо на це мільярди гривень», - додав глава уряду.

Президент Володимир Зеленський 18 квітня заявив, що російські загарбницькі війська розпочали битву за схід України, до якої давно готувалися, але Україна захищатиметься. Очікується, що ця битва буде головною в другій фазі цієї війни.

Теми:

Ще на цю тему