Путін готує теракт на Чорнобильській АЕС - розвідка

14:20 11.03.2022

Президент російської федерації володимир путін готує теракт на Чорнобильській атомній електростанції.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Фейсбуці.

За наявною інформацією, путін віддав наказ щодо підготовки теракту на Чорнобильській АЕС. На контрольованій російськими військами ЧАЕС планується створення техногенної катастрофи, відповідальність за яку російські загарбники спробують перекласти на Україну.

«Наразі ЧАЕС повністю відключено від систем моніторингу Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Станцію знеструмлено. Ресурс наявних дизель-генераторів розрахований на 48 годин підтримки роботи систем безпеки», - сказано в повідомленні.

У ГУР Міноборони зазначають, що ворог відмовляється надати доступ до станції українським ремонтникам. Натомість туди, за вказівкою олександра лукашенка, зайшли «білоруські спеціалісти». Серед них під виглядом атомників заходять також російські диверсанти для організації теракту.

Разом з тим, протягом останніх днів путінські війська завдали ударів по Запорізькій АЕС та Харківському фізико-технічному інституту (там знаходиться експериментальний ядерний реактор).

«Задля імітації причетності українських військових до аварії на ЧАЕС окупанти намагаються створити фейкові «докази» на підтвердження своєї версії. Зокрема в районі аеропорту Антонов у Гостомелі помічено російські автомобільні рефрижератори, які збирають тіла загиблих українських захисників. Існує імовірність, що їх видаватимуть за вбитих диверсантів в зоні ЧАЕС», - заявили у ГУР МО.

Тобто, не отримавши бажаного результату від наземної військової операції та прямих переговорів, путін готовий вдатися до ядерного шантажу світової спільноти заради поступок щодо підтримки України, наголосили у ГУР.

«Наразі і Україна, і світ, і сама росія розуміють, що заяви про причетність України до створення ядерної небезпеки - лише постановка за бездарним сценарієм. Незважаючи на це, подібні дії путіна матимуть катастрофічні наслідки для всього світу. Схоже, саме на це і розраховує російський диктатор, вимагаючи неприйнятних поступок», - заявили у ГУР Міноборони.

ЧАЕС була захоплена російськими військами 24 лютого. ЗАЕС перебуває під контролем російської армії з 4 березня.

Ще на цю тему