Російська влада закликала готелі Криму піти з Booking.com

10:00 14.01.2022

Російська влада Криму закликала готелі та санаторії півострова відмовитися від послуг системи інтернет-бронювання житла Booking.com.

Про це повідомила пресслужба підконтрольного Росії Мінтуризму Криму, пишет Крим.Реалії.

«Міністерством курортів і туризму рекомендувалося об'єктам розміщення працювати з російськими туроператорами й турагентами, із системами онлайн-бронювання – резидентами Росії, а також відкривати власні канали продажу», – зазначив міністр курортів і туризму Криму Вадим Волченко.

Повідомляється, що Мінкурортів Криму «неодноразово зверталося до компанії Booking з проханням пояснити позицію та можливі обмеження щодо роботи в регіоні, на що отримували нечітку відповідь про свої дії відповідно до санкцій, запроваджених стосовно Криму».

«При цьому робота тривала, оскільки очевидно, що економічно для компанії вона є доцільною. Готелі Криму отримували подібні сигнали в неофіційному порядку і раніше, багато хто з них максимально обмежив роботу з Booking або відмовився від співпраці», – повідомляється в пресрелізі.

Раніше керівник Асоціації малих готелів Криму Наталія Стамбульникова заявила російським ЗМІ, що Booking почав надсилати кримським готелярам «листи щастя» з інформуванням про запровадження нових обмежень. Підтвердження своїх слів вона не надала.

Офіційно сайт Booking.com не повідомляв про запровадження нових обмежень у Криму. Опитані агентством «Интерфакс» представники «великих затребуваних готелів» Криму заявили, що листів від Booking про нові правила не бачили.

Ще на цю тему