У Криму скасували QR-коди під час відвідування торгових центрів

12:00 24.12.2021

Російський глава анексованого Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) тимчасово скасував вимогу про пред'явлення QR-кодів при відвідуванні торгових центрів.

Відповідні поправки внесли до указу Аксьонова про запровадження на півострові режиму підвищеної готовності через пандемію коронавірусу, пише Крим.Реалії.

Зазначається, що пом'якшення обмежень тимчасові та діятимуть лише до 20 січня.

Також пом'якшили правила проведення новорічних ранків у школах і дитсадках: батьки зможуть бути присутніми, але лише за наявності QR-коду про перенесене захворювання або вакцинацію від коронавірусної інфекції.

Указ набирає чинності з моменту підписання.

17 грудня у Криму заборонили масові новорічні заходи через ситуацію із COVID-19.

У російському МОЗ Криму повідомили, що на півострові минулої доби померли 25 хворих на COVID-19. За добу виявили 147 випадків нової коронавірусної інфекції, одужали 195 людей.

Відомості російської влади Криму та Севастополя про захворюваність на коронавірус не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування серед російських військових і спецслужб.

Ще на цю тему