У Греції відбулася виставка українських різдвяних прикрас
У приміщені Всегрецької спілки письменників в Афінах за сприяння Посольства України у Греції, Львівської облдержадміністрації та Товариства української діаспори «Українсько-грецька думка» відбулася виставка різдвяних прикрас, вироблених у львівській майстерні Святого Миколая.
Як передає Укрінформ, про це повідомило Посольство України у Грецькій Республіці.
У дипустанові зауважили, що перед Різдвом українські майстрині випускають тисячі таких різдвяних прикрас, що розлітаються по цілому світу як подарунки для дітей і дорослих.
«Близько сотні таких різдвяних прикрас були презентовані для українців Греції, а також для грецьких дітей, щоб подарувати їм частинку українського Різдва», – йдеться в повідомленні.
У Посольстві додали, що кожна іграшка це високоякісний твір мистецтва, який показує українську традицію та народні звичаї.
Нагадаємо, українська молодь Афін у супроводі душпастиря для українців греко-католиків Греції о. Ігорем Посолеником узяла участь у зустрічі з Папою Франциском у Католицькій школі святого Діонізія.
Ще на цю тему
- 31.12.2022 В России отменили спектакль с участием Лии Ахеджаковой
- 25.12.2022 Азербайджан подписал план сотрудничества с ICESCO
- 16.12.2022 У Грецію повертаються 2500-річнії скульптури з Парфенону
- 14.09.2022 Єврокомісія дає €5 мільйонів на підтримку української культури
- 15.07.2022 Оккупанты в Крыму продолжают уничтожать культурное наследие
- 22.05.2022 У Болгарії вдруге відбулись покази кіномарафону на підтримку України
- 17.02.2022 У Словаччині президентський палац підсвітили кольорами українського прапора
- 27.12.2021 Фото з Криму увійшло до списку найкращих у 2021 році за версією Reuters
- 09.12.2021 Українське «Ластівчине гніздо» перемогло на кулінарному артконкурсі у Вашингтоні
- 09.12.2021 У Києві презентували проєкт кримськотатарської садиби в Пирогово \фото
- 23.11.2021 Активісти і політики прочитали «Кримські сонети» Міцкевича українською і кримськотатарською
- 26.07.2021 Може обвалитися будь-якої миті: для ремонту вежі Аккерманської фортеці необхідно приблизно 450 тис. грн