У Сімферополі окупанти затримали координатора «Кримської солідарності»

18:00 26.11.2021

В окупованому Сімферополі біля будівлі т.з. «Кримського гарнізонного військового суду» російські силовики затримали координатора «Кримської солідарності» Ділявера Меметова. 

Про це повідомили у громадянському об'єднанні, пише Крим.Реалії.

Також повідомляється про затримання громадянського журналіста Абдулли Сейдаметова.

У Кримському гарнізонному військовому суді розглядається апеляція на вирок «другої бахчисарайської групи» у справі Хізб ут-Тахрір.

Південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону 22 листопада продовжив термін утримання під арештом фігурантів «другої бахчисарайської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» – Ернеста Ібрагімова та Олега Федорова.

Ділявер Меметов, фото з сайту Крим.Реалії

17 лютого в Криму відбулися масові обшуки у Білогірську, Бахчисараї, Сімферополі, Севастополі та Совєтському районі Криму. Ленур Сейдаметов, Тимур Ялкабов, Азамат Еюпов, Яшар Шихаметов, Ернест Ібрагімов та Олег Федоров були доставлені в управління ФСБ Росії в Криму після проведення слідчих заходів за місцем проживання у їхніх будинках. Родичам слідчі ФСБ повідомили, що затриманих звинувачують за статтею 205.5 КК Росії. Кримські татари звинувачуються у причетності до діяльності релігійної організації «Хізб ут-Тахрір», забороненої в Росії, яка діє без обмеження на рівні національних законодавств в Україні та багатьох країнах світу.
 

Ще на цю тему