Пляжі Ялти розділять за категоріями «люкс», «стандарт» і «економ» – «влада»

13:00 23.11.2021

Наступного року в Ялті планують розділити місцеві пляжі за категоріями, повідомляють у російському Мінкурортів Криму.

Як сказано в інформації відомства, у Ялті вже розпочалася підготовка до курортного сезону 2022 року. У зв'язку з цим у російській адміністрації міста відбулася нарада щодо підготовки до сезону пляжів. У рамках наради було обговорено питання закріплення пляжних територій.

Керівництво кримського міністерства рекомендувало адміністрації міста розпочати конкурсну процедуру розподілу пляжних територій на початку нового року.

«У наступному сезоні ми плануємо запровадити нову схему закріплення пляжних територій у рамках конкурсних процедур, куди спочатку вноситимуться НТО, з визначенням їхньої площі, а також додатково запроваджується категорія пляжного обладнання (люкс, стандарт, економ). Якщо ми говоримо про центр Ялти, то це мають бути найкращі категорії пляжів», – зазначив голова Мінкурортів Криму Вадим Волченко.

У курортному відомстві також повідомили, що наразі ухвалено рішення «розірвати договірні відносини з несумлінними користувачами».

«Таких у Ялті з 86 пляжів від 14 до 19 пляжів, і вибудовувати відносини із сумлінними та новими користувачами. Конкурси будуть проведені на основі нових нормативів, що включають розміщення НТО», – додали у відомстві.

Раніше в Мінкурортів Криму повідомляли, що курортний сезон 2021 року в Криму пройшов «без серйозних проблем» – на півострові «успішно відпрацювали та прийняли туристів понад 440 пляжів». Водночас повідомлялося, що за час курортного сезону в Криму власників пляжів оштрафували на суму понад 2 млн рублів.

Ще на цю тему