Про стан перекриття Чорного моря під приводом військово-морських навчань у жовтні 2021 року

Ольга КОРБУТ
Моніторингова група редакції BlackSeaNews та
«Інституту Чорноморських стратегічних досліджень»

Моніторингова група «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень», редакції Blackseanews та «Майдану закордонних справ» повідомляє про перекриття Чорного моря під приводом військово-морських навчань у жовтні 2021 року:

упродовж жовтня 2021 року перекриття окремих районів Чорного моря внаслідок поширення міжнародних морських попереджень NAVTEX про небезпеку у зв'язку із проведенням бойових стрільб та військово-морських навчань виглядало таким чином, як показано на картах.

Довідково:

1. Карти надаються на ті дати, коли відбуваються зміни щодо розташування районів навчань.

2. Легенда:

  ВМС України
  ВМС Туреччини
  ВМС Румунії
  ВМС Болгарії
  Чорноморський флот РФ


02.10.2021

06.10.2021

12.10.2021

20.10.2021

26.10.2021

30.10.2021

У судноплавній навігації вона використовується для прийому навігаційної і метеорологічної безпекової інформації (Maritime Safety Information) і служить компонентом Глобальної морської системи зв'язку для забезпечення безпеки Міжнародної морської організації відповідно до конвенції СОЛАС-74/88.
Інформація аналізується за повідомленнями НАВТЕКС (NAVTEX – «NAVigational TEleX»), це міжнародна автоматизована система оповіщення.

Інформація поширюється в текстовому режимі (режим вузькосмугового друку літер) в СВ-діапазоні на частоті 518 кГц (англійською мовою), в інших країнах (крім США), на додаток до цієї частоти може використовуватися частота 490 кГц для передачі повідомлень на національних мовах.

В районі Суецького каналу через складні метеоумови (близькість пустель Єгипту і Аравійського півострова, які формують пилові завіси, складні для подолання на частоті 518 кГц) використовується дублююча частота 4209,5 кГц.

* * *

Ця публікація створена за підтримки Європейського Союзу (European Union in Ukraine). Зміст публікації є виключною відповідальністю авторів і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу

Ще на цю тему