Віцеспікер парламенту Молдови озвучив два найголовніші напрямки співпраці з Україною

19:44 13.08.2021

Україна та Республіка Молдова накопичили багато невирішених питань, але особливу увагу слід звернути на співпрацю у сфері прикордонного співробітництва та на економічний напрямок.

Про це в ефірі онлайн-обговорення «Главкому» сказав віцепрезидент парламенту Молдови, голова фракції «Дія та солідарність» Міхай Попшой.

«Щодо двосторонньої співпраці накопичилося багато питань. Це можливості й економічні, і в прикордонній співпраці, що стосується боротьби з контрабандою та боротьби з нелегальною міграцією», – сказав Попшой.

За словами молдовського політика, двосторонньої проблематики накопичилося багато проблем, які вимагають серйозного опрацювання і є багато можливостей, які досі не були реалізовані.

Також Попшой наголосив, що одним із пріоритетів зовнішньої політики Молдови є посилення співпраці з Україною та Румунією й нинішня влада прагне надолужити згаяні попередньою владою можливості.

Також сьогодні голова міжпарламентської групи зв’язків із Республікою Молдова Михайло Радуцький заявив, що українська влада покладає надії на співпрацю із новою владою в Молдові, зокрема після формування монобільшості у молдовському парламенті партією президентки Маї Санду «Дія та солідарність».

Ще на цю тему