Туреччина після пожеж потерпає від повеней: 6 загиблих, 13 постраждалих / ВІдео

18:00 12.08.2021

Внаслідок сильних дощів і повеней у північних причорноморських провінціях Туреччини шестеро людей загинули, 13 постраждали та були госпіталізовані.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на CNN Turk.

Двоє людей загинули в результаті зсуву, спричиненого підтопленням у провінції Кастамону, ще трьох віднесло сильним потоком води.

В районі Улус провінції Бартин, одному з найбільш постраждалих районів, 85-річна жінка зникла після того, як її будинок був зруйнований.

Заступник міністра внутрішніх справ також підтвердив, що одна людина зникла безвісти після повені та зсувів. Повінь пошкодила будинки та підприємства у Бартині.

Тринадцять людей постраждали, коли їхні транспортні засоби перекинулися через обвалений міст. Їх доставили до найближчих лікарень.

В багатьох районах припинилося електропостачання. У провінції Синоп евакуювали державну лікарню.

Міністерство оборони повідомило, що в регіоні перебувають військові гелікоптери для евакуації мешканців у безпечні райони та лікарні.

Всі великі лісові пожежі у Туреччині загасили. Про це завявив міністр сільського і лісового господарства Туреччини Бекір Пакдемірлі, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Hurriyet.
 

Ще на цю тему