ВМСУ почали ремонтувати кораблі за тендерними процедурами: поки що закритими / Фото

16:40 05.05.2021

Військово-морськи сили України за новими правилами обирали виконавця ремонту патрульного катера P170 «Скадовськ».

Як повідомило видання «Миколаїв – місто корабелів», в переговорній процедурі на ремонт артилерійського катера проекту 1400М «Скадовськ» (шифр «Гриф-М») перемогло державне підприємство «Миколаївський Суднобудівний Завод», пише defence-ua.

Відзначається, що практика переговорних процедур впроваджується Військово-морськими силами України з минулого року і є новою у відносинах з судноремонтними підприємствами України.

На відміну від звичайної відкритої тендерної процедури (на кшталт тендерів на ремонт корабельного складу Морської охорони ДПСУ) при такій переговорній процедурі пропозиції учасників є закритими й не оприлюднюються.

Водночас вона передбачає вивчення замовником пропозицій від різних підприємств на виконання заданої роботи та конкурсний вибір переможця, що є певним прогресивним кроком для досягнення конкурентної боротьби за цей ринок.

Артилерійський катер проекту 1400М (шифр «Гриф-М») P170 «Скадовськ» (до 2018 року U170) ВМСУ. Фото з сайту defence-ua

Нагадаєм, 1 квітня 2021 року, попри справу про банкрутство, на МСЗ (входить до складу ДК «Укроборонпром») зайшли для виконання ремонту патрульний катер «Прилуки» та рейдовий тральник «Генічеськ».

На першому судні миколаївці повинні виконати плановий доковий ремонт, а ось тральник прибув для більш складного капітального ремонту.

Ще на цю тему