Морська охорона Держприкордонслужби відновить свій плавучий причал в Одесі / Фото

13:20 30.03.2021

Морська охорона Державної прикордонної служби України відновить свій плавучий причал ПЖ-61М проєкту 824М в Одесі.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Доковий ремонт плавучого причалу має бути завершений до 16 серпня 2021 року.

Оголошена на відкритому тендері у системі Prozorro вартість робіт названа у 9 980 230,00 гривень та у процесі торгів може бути зменшена.

На плавучом причалі проведуть очистку корпусу, металевих частин, заміну ушкоджених фрагментів та подальшому фарбуванні.

Виконавець послуг має здійснити буксирування плавучого причалу з місця базування до підприємства виконавця та після ремонту назад. Також ремонт пройдуть якорі, мостовий пристрій, штатних кріплень плавучого причалу, тощо.

Також у жовтні 2020 року оголошено про ремонт на плавказармі проєкту Р-140 Морської охорони ДПСУ там мають відновити підводну частину корпусу. Роботи проведе ТОВ «ВІМАР ОФФШОР», а сума угоди складе 649 900 гривень, пише видання.

У грудні 2020 року до порту «Південний» доставлений новий плавучий причал для ВМС ЗС України побудований на заводі «Палада».

Відповідно до державного контракту підприємство побудувало плавучий причал ПЖ-61У для стоянки кораблів, катерів і суден у місці базування ВМС Збройних сил України.

Плавпричал має габарити понтону 67 м х 7,4 м, з осадкою 1 м і забезпечує постачання з берега на кораблі води та електроенергії, а також проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Кораблі Морської охорони ДПСУ поблизу причальної стінки на базі в Одесі Фото: Анатолі Одайник
 

Ще на цю тему