МОЗ Молдови не виключає, що буде закуповувати російську вакцину «Спутник V» 

09:20 26.03.2021

Президент Молдови Майя Санду обговорила з послом Росії Олегом Васнєцовим можливість швидкого отримання її країною доступу до російської вакцини від коронавируса «Супутник V».

«Пріоритетне завдання - забезпечення доступу наших громадян до ефективних вакцин всіх типів. Ще раз підкреслила, що ми хотіли б отримати допомогу від Російської Федерації для швидшого доступу до вакцини «Спутник V», з огляду на необхідність прискорити процес вакцинації. Чим раніше ми забезпечимо доступ населення до вакцини від COVID-19, тим швидше у нас з'явиться шанс повернутися до нормального існування і врятувати життя наших рідних і близьких «, - як написала Санду на своїй сторінці в Facebook, ппередає ZN,UA.

На сьогодні в Молдові зареєстровано три вакцини від коронавірусу: Pfizer/BioNTech, AstraZeneca і «Супутник V», а в ЄС дозволено використовувати вакцини компаній AstraZeneca, Moderna і Pfizer/BioNThech.

МОЗ Молдови не виключає, що буде закуповувати російський препарат «Супутник V» для безкоштовної вакцинації, після того, як його схвалить ВООЗ.

Нагадаємо, раніше планувалося, що громадяни Молдови будуть вакциновані вакциною Pfizer, яка стане безкоштовною для всього населення країни. Влада збиралися закупити вакцини за держкошти.
 

Ще на цю тему