Азербайджан заявив, що провів «антитерористичну операцію» в Карабаху

08:00 14.12.2020

Сили Служби держбезпеки (СГБ) Азербайджану оголосили про те, що провели «вимушену антитерористичну операцію» в околицях селища Гадрут в Нагірному Карабаху.

Про це йдеться в спільному заяві СГБ і Міноборони республіки, пише ZN,UA.

Відзначається, що після оголошення припинення вогню, в північно-західній частині селища Гадрут Ходжавендского району Азербайджану в лісах залишилися збройні формування Вірменії.

Вірменська сторона звернулася до командування миротворчих сил РФ з проханням вивести їх з даної території.

«Азербайджанська сторона створила всі умови для виведення цих вірменських збройних формувань з території. Військовослужбовці миротворчих сил Росії в складних погодних умовах прибутку на цю територію і за допомогою гучномовців, звернувшись до вірменських збройних загонів, які перебувають в лісистій місцевості, повідомили, що вжито необхідних заходів для їх евакуації з цієї території», - йдеться в повідомленні.

Як повідомили в СГБ, вірменські збройні загони не покинули територію, а навпаки, створили бойові позиції і зробили кілька диверсій щодо азербайджанських військових і цивільних осіб.

«В результаті загинули чотири і були поранені двоє військовослужбовців, а також поранений один цивільний. Служба державної безпеки Азербайджану була змушена провести антитерористичну операцію», - підкреслюється в заяві.

Баку закликав Єреван забезпечити виконання пунктів спільної заяви про припинення вогню в Карабаху.
 

Ще на цю тему