Укрпошта випустила маркований конверт на честь Амет-Хана Султана

08:15 29.10.2020

З нагоди 100-річчя від дня народження національного героя кримськотатарського народу Амет-Хана Султана Укрпошта спільно з головою Меджлісу кримськотатарського народу представила конверт з його зображенням. 

Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Укрпошти.

«Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди 100-річчя від дня народження національного героя кримськотатарського народу Амет-Хана Султана Укрпошта спільно з головою Меджлісу кримськотатарського народу та представниками Кримського дому презентували новий художній маркований конверт. На конверті зображено епізод художнього фільму «Хайтарма» із портретом Амет-Хана Султана», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тираж маркованого конверта – 500 000 примірників, вартість – 10 грн. На конверті надруковано марку із номіналом «V», що відповідає тарифу на пересилання простого листа масою до 50 г в межах України. До конверта виготовлено штемпель спецпогашення «Амет-Хан Султан. 1920-1971».

Нагадаємо, Національний банк України з 7 жовтня вводить в обіг пам’ятну монету національному герою кримськотатарського народу Амет-Хану Султану.
 

Ще на цю тему