Держстивідор «Чорноморськ» змінив ставки плати за користування буксирами


ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Чорноморськ» затвердило нові ставки плати за послуги, що надаються буксирним флотом, який перебуває на його балансі. 

Про це повідомила прес-служба держстивідора, пишуть Порти України.

«З метою оптимізації роботи портового флоту і підвищення ефективності роботи буксирів портового флоту змінені ставки плати. З 6 грудня 2019 року при укладенні договорів з «ДП «МТП «Чорноморськ» просимо врахувати нові тарифи за роботу буксирів для надання послуг у швартових операціях», - ідеться у повідомленні.

Згідно з оприлюдненим прес-службою документом, базова ставка при швартуванні і відшвартуванні для суден закордонного і каботажного плавання становить $ 0,091 за кубометр/операцію, при перешвартовці та перевстановленні - $ 0,112 за кубометр/операцію.

Також встановлено ставки за користування портофлотом - у розмірі $342-995 за годину залежно від потужності буксира.

У нічний час, вихідні та святкові дні для ставок швартовного збору, плати за роботу буксирів при швартовних операціях і плати за користування самохідними плавзасобами встановлені підвищувальні коефіцієнти, які застосовуються в тій частині вартості послуги, яка відповідає фактичній тривалості послуги у позаурочний час.

«Буксирний флот ДП« МТП «Чорноморськ» надає послуги в обслуговуванні суден різного модуля (довжина, вантажопідйомність тощо). Має в своєму штаті буксири льодового класу. Буксирний флот порту - є найпотужнішим в акваторії. Досвідчений екіпаж буксирного флоту здатний виконувати роботу в погодних умовах будь-якої складності (відшвартовка, перешвартовка, швартування, буксирувальні операції), і виконувати роботи в акваторії порту і за його межами», - указала прес-служба держстивідора.

ДП «МТП «Чорноморськ» оперує причалами №№1, 2, 7, 8 (виведений з експлуатації), 9 (секції I-III виведені з експлуатації), 10, 21, 22, 26, 27, 28 морського порту «Чорноморськ».

На балансі держстивідора перебувають 9 буксирів потужністю двигуна від 599 к.с.Ще на цю тему:

Ми в соцмережах
Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...
Новинки кино - http://kinoafisha.ua/skoro/
Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд