Окупаційний «суд» Криму зобов’язав ПЦУ знести храм у Євпаторії
08:01 20.11.2019
Підконтрольний Кремлю Євпаторійський міський «суд» зобов’язав Православну церкву України демонтувати дерев’яний храм в Євпаторії в окупованому Криму.
Про це йдеться в рішенні суду, яке опублікував речник ПЦУ Євстратій Зоря, повідомляє НВ.
«Окупанти у Криму „іменем Росії“ рішенням заочного „судового засідання“ зобов‘язали громаду на честь „Неопалимої Купини“ в Євпаторії знести її храм», — написав він у Facebook.
Українська церква має провести демонтаж будівлі з дерев’яних дощок протягом місяця після набуття рішення законної сили.
Архієпископ зазначив, що навіть радянська влада, яка заперечувала релігію, не додумалась до такого, аби зобов’язувати вірян руйнувати власні храми.
Ще на цю тему
- 13.02.2026 Российский суд в Крыму арестовал задержанного жителя Бахчисарайского района Наримана Сейталиева
- 10.02.2026 В Україні засудили до 15 років ув’язнення «суддю№ окупаційного суду Криму
- 09.02.2026 «Русская община» стала инструментом «полицейского государства» в Крыму – правозащитник
- 07.02.2026 Российские власти потратят 9,7 млн рублей на реставрацию полуротонды в Алуште
- 06.02.2026 В Украине бывшим руководителям лесхозов Крыма заочно сообщили о подозрении в госизмене
- 04.02.2026 «Суд» оккупированного Крыма вынес приговор жителю Феодосии за «сотрудничество с рвзведкой Украины»
- 04.02.2026 Российский суд оставил в силе приговор активистке «Желтой ленты» из Севастополя – правозащитники
- 03.02.2026 Российские власти Феодосии анонсировали очередные учебные стрельбы военных РФ в городе
- 03.02.2026 В крематории Крыма сжигают тела военных РФ – КРЦ
- 27.01.2026 Окупанти заселяють мігрантів у покинуті будинки українців у Херсоні та Криму
- 27.01.2026 В окупованих Криму та Севастополі до 88% політично мотивованих справ завершуються позбавленням волі
- 26.01.2026 В Крыму с начала января завели 15 новых административных дел по статье о «дискредитации армии РФ»