Раніше окупаційна влада обіцяла пустити 166 «нових вагонів» Керченським мостом
Мінімальна вартість залізничних квитків на поїзди з Москви до Сімферополя в вагоні купе – 2966 рублів (1144 гривні – КР), із Санкт-Петербурга до Севастополя в плацкарті – 3500 рублів (1350 гривень – КР).
Про це повідомляє російське інформагентство ТАСС, передає Главком.
При визначенні вартості квитків, пише ЗМІ з посиланням на перевізника, застосовуватиметься динамічне ціноутворення, тобто вартість квитків може варіюватися залежно від попиту, сезонності та інших факторів.
«Вартість проїзду з Москви до Сімферополя в вагоні СВ коштує від 9952 рублів (3840 гривень – КР). Вартість квитків із Санкт-Петербурга в купе – від 3906 рублів (1508 гривень – КР)», – цитує ТАСС пресслужбу компанії-перевізника.
Компанія «Гранд Сервіс Експрес», яка є оператором пасажирських перевезень із Росії в анексований Крим, заявила про намір відкрити продаж квитків 8 листопада.
24 вересня російські ЗМІ повідомили, що тепловоз у тестовому режимі проїхав залізничною частиною Керченського мосту. За інформацією керівника компанії «Стройгазмонтаж», російського бізнесмена Аркадія Ротенберга, рух залізничною частиною мосту планується запустити в грудні 2019 року.
Раніше окупаційна влада обіцяла пустити 166 «нових вагонів» Керченським мостом. Директор «Кримської залізниці» Олексій Гладилін оголосив, що після запуску залізничної частини Керченського мосту ним курсуватимуть пасажирські поїзди з 11 міст сусідньої Росії.
У травні 2019 року президент Росії Володимир Путін заявив, що залізницю через Керченський міст добудують «з випередженням графіка».
Рух вантажних потягів Керченським мостом планується запустити в червні 2020 року.
Ще на цю тему
- 15.01.2021 Оккупанты так и не ввели в эксплуатацию разрекламированную трассу «Таврида» в Крыму
- 29.12.2020 Контракт на обслуживание трассы «Таврида» подпишут 31 декабря
- 18.12.2020 Половину новых автобусов симферопольского «Горавтотранса» разобрали на запчасти
- 02.12.2020 Оккупанты посчитали, сколько автомобилей проехало по Керченскому мосту этой осенью
- 17.11.2020 По дороге от админграницы Крыма с Херсонщиной до Ялты ограничат движение
- 16.11.2020 Смертность о ДТП на дорогах Крыма увеличилась с начала года на 4%
- 06.11.2020 Отменены прямые рейсы из Перми в Симферополь
- 29.10.2020 «Уральские авиалинии» отказались от полетов из Внуково в Крым
- 28.10.2020 Аэропорт Севастополя снова обещают сделать частично гражданским
- 26.10.2020 Россия более 200 тысяч раз нарушила воздушное пространство Украины в Крыму – командующий ВСУ
- 23.10.2020 В Симферополе маршрутки смогут стоять на остановках только минуту
- 06.10.2020 Сломался предпоследний катер главного морского маршрута аннексированного Севастополя