Росія поверне Крим, як повернула незалежність країнам Балтії - Волкер

12:45 08.05.2018

Москва може повернути Крим Україні так само, як повернула незалежність трьом балтійським державам попри визнання їх радянськими республіками протягом тривалого часу.

Таке переконання висловив у понеділок, 7 травня, спецпредставник США з питань переговорів по Україні Курт Волкер, передає Укрінформ.

«Вони (росіяни — ред.) казатимуть одні речі (про перспективи повернення Криму — ред.), ми — інші, але побачимо, що відбудеться в перспективі. Країни Балтії були окуповані Радянським Союзом протягом десятків років, і зрештою все змінилося», — зауважив Волкер.

У цьому зв'язку він підкреслив, що проблема Криму є достатньо складною. Однак він зауважив, що дивиться «з великим захопленням» на попередників щодо політики невизнання анексії балтійських держав.

Він також зазначив, що тиск санкцій на Росію продовжуватиметься, поки вона не поверне Кримський півострів Україні. За його словами, «кримський» пакет санкцій проти Росії був чітким меседжем: «Вторгнення в іншу країну та захоплення її території, її анексія, проголошення своєю власністю — це просто недопустимо, і ми не збираємося миритися з цим».

Ще на цю тему