Підсанкційний російський мільярдер досі володіє будинком в Амстердамі - ЗМІ
У власності росiйського мiльярдера Аркадiя Воложа, який входить до санкційного списку, досi перебуває будiвля в Амстердамі вартістю мільйон євро.
Про це повідомляє NOS, передає Укрінформ.
Зазначається, що за даними дослідження NRC і De Groene Amsterdammer, Волож, який є засновником Яндекса та власником пов'язаної з ним служби таксі, купив будiвлю на вулицi Vossiusstraat в Амстердамi через компанію Paraseven Limited, зареєстровану на Бpитанськиx Biргiнськиx островаx.
Завдяки цій схемі його майно залишилося "непоміченим" командою нідерландських чиновників, які займаються пошуком активів, що належать росіянам із санкційного списку.
Однією з причин, чому Волож потрапив до санкційного списку, є те, що пошукова система "Яндекс" цензурувала критичне висвітлення війни та сприяла кремлівській пропаганді. Крім того, на думку ЄС, він підтримує кремль у війні проти України.
13 травня 2022 року національний координатор санкцій Стеф Блок представив доповідь міністру закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстрі. Як ідеться у доповіді, від початку запровадження санкцій нідерландські службовці перевірили понад 77 500 декларацій на експорт та 11 300 – на імпорт товарів.
У Нідерландах заморозили понад 640 млн євро російських активів.
Ще на цю тему
- 16.06.2026 В Бундестаге призывают усилить контроль за соблюдением санкций против России
- 16.06.2026 ЕС ввел санкции против «Газпромнефть Шиппинг» и «Лукойл-Западная Сибирь» – росСМИ
- 16.06.2026 В Эстонии заблокировали получение госучреждениями почты с домена .ru
- 16.06.2026 СПГ, «тіньовий фллот», розвідники: уряд Британії представив нові санкції проти Росії
- 16.06.2026 Британія підготувала нові санкції проти Росії
- 15.06.2026 Удар по ВПК і "тіньовому флоту": ЄС затвердив мініпакет санкцій проти Росії
- 15.06.2026 Фон дер Ляєн: лідери G7 обговорять посилення тиску на Росію
- 15.06.2026 Каллас анонсувала нові санкції проти Росії у відповідь на атаки проти цивільних
- 12.06.2026 Выплавка стали в России рухнула до минимума за 15 лет
- 12.06.2026 В Европарламенте допустили расширение полномочий Европейской прокуратуры в сфере санкций
- 12.06.2026 У Бельгії росіянина засудили до 5 років в’язниці за експорт РФ товарів подвійного призначення
- 11.06.2026 У Монако онук підсанкційного олігарха РФ уклав угоду на €9 мільйонів, розслідують відмивання грошей - Bloomberg