Четвертий за величиною НПЗ Росії призупинив переробку нафти після атаки українських дронів – Reuters
Четвертий за величиною і нафтопереробний завод Росії та другий за обсягами виробництва бензину - "НОРСІ" ("Нижньогороднафтооргсинтез") призупинив переробку нафти після атаки українських дронів.
Про це пише агентство Reuters з посиланням на джерела в галузі, повідомляє Цензор.НЕТ.
За словами джерел, внаслідок атаки дронів у ніч на 26 серпня було пошкоджено кілька переробних установок, інфраструктуру між установками та загальні заводські споруди. Співрозмовники агентства не могли сказати, скільки часу знадобиться для усунення пошкоджень та відновлення нафтопереробних операцій на заводі.
Наразі всі основні російські НПЗ компанії "Лукойл" зупинили роботу. Пермський нафтопереробний завод припинив роботу після атаки безпілотників 21 серпня, а Волгоградський НПЗ призупинив переробку 31 липня.
Зазначається, що "НОРСІ" може переробляти переробляти близько 15 мільйонів тонн нафти на рік і виробляти приблизно 5 мільйонів тонн бензину, понад 5 мільйонів тонн дизельного пального, 2 мільйони тонн мазуту та близько 500 тисяч тонн бітуму.
Раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 26 серпня 2026 року підрозділи Сил оборони України уразили потужності нафтопереробного заводу ТОВ "Лукойл-Нижегороднефтеоргсинтез" у Кстово Нижньогородської області РФ.
Ще на цю тему
- 27.08.2026 В Турции заявили об атаке на грузовой паром в Черном море
- 27.08.2026 Акції російського ВТБ впали до історичного мінімуму через атаки українських дронів на Wildberries та Ozon
- 27.08.2026 Найбільший контейнерний перевізник MSC призупинив рейси до Новоросійська
- 25.08.2026 Генштаб ЗСУ підтвердив ураження НПЗ й установок сепарації газу в Росії
- 25.08.2026 Один из крупнейших НПЗ на юге России остановил работу после атаки украинских дронов
- 25.08.2026 Российская Fesco ищет альтернативные маршруты доставки грузов из–за ситуации в Черном море
- 25.08.2026 Дрони вдарили по Афіпському нафтозаводі у Краснодарському краї
- 21.08.2026 Безпілотники атакували нафтозавод у російській Пермі / Відео
- 19.08.2026 Дрони уразили ключову установку АВТ–6 на НПЗ «Башнефть–УНПЗ»
- 19.08.2026 Генштаб ЗСУ уточнив наслідки удару по ракетно-космічному центру «Прогрес» у російській Самарі
- 19.08.2026 На НПЗ в Уфі загорілася установка після удару українських дронів
- 19.08.2026 Перші об'єктивні результати стратегічної операції проти нафтового експорту РФ в Чорному морі - BlackSeaNews