Дрони вдруге атакували нафтоперекачувальну станцію «Второво» яка забезпечує Москву пальним

19:00 27.06.2026

Вдруге за цей місяць ударні безпілотники "Альфи" Служби безпеки України у Володимирській області РФ влучили в лінійно-виробничо-диспетчерську станцію "Второво", через яку росіяни транспортують дизельне пальне до кільцевого нафтопродуктопроводу Московської області, а потім — на нафтобази Москви.

Про це інформує СБУ у Телеграм. 

Вона є ключовим логістичним вузлом для перекачування палива та інших нафтопродуктів до портів на експорт через порти Балтійського моря та входить до структури АТ "Транснефть-Верхняя Волга". Вказано, що під час повторної атаки безпілотники атакували технічні будівлі об’єкта. Там відбулася детонація.

Минула атака на нафтоперекачувальну станцію "Второво" відбулася 10 червня.
 

Ще на цю тему