Дрони вдруге атакували нафтоперекачувальну станцію «Второво» яка забезпечує Москву пальним
19:00 27.06.2026
Вдруге за цей місяць ударні безпілотники "Альфи" Служби безпеки України у Володимирській області РФ влучили в лінійно-виробничо-диспетчерську станцію "Второво", через яку росіяни транспортують дизельне пальне до кільцевого нафтопродуктопроводу Московської області, а потім — на нафтобази Москви.
Про це інформує СБУ у Телеграм.
Вона є ключовим логістичним вузлом для перекачування палива та інших нафтопродуктів до портів на експорт через порти Балтійського моря та входить до структури АТ "Транснефть-Верхняя Волга". Вказано, що під час повторної атаки безпілотники атакували технічні будівлі об’єкта. Там відбулася детонація.
Минула атака на нафтоперекачувальну станцію "Второво" відбулася 10 червня.
Ще на цю тему
- 28.06.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 28.06.2026 щодо російського вторгнення
- 27.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 27.06.2026 щодо російського вторгнення
- 27.06.2026 Міст через Арабатську Стрілку обвалився після ударів ЗСУ
- 27.06.2026 Основні тези нашого прогноза по Криму - - Андрій Клименко
- 27.06.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 27.06.2026 щодо російського вторгнення
- 27.06.2026 Російські «яструби» вимагають від Путіна ескалації війни та розриву діалогу зі США — Reuters
- 27.06.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 27.06.2026 щодо російського вторгнення
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 26.06.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 26.06.2026 щодо російського вторгнення
- 26.06.2026 СБУ уразила два російські судна військового забезпечення та засоби ППО в Керчі
- 26.06.2026 Росія атакувала енергоінфраструктуру Одещини: спалахнула пожежа та зникло електропостачання
- 26.06.2026 Дрони атакували окупований Крим: у районі Керчі лунали вибухи