Оперативна інформація станом на 22:00 14.05.2026 щодо російського вторгнення
Загалом від початку цієї доби відбулося 202 бойових зіткнення, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Фейсбуці.
Противник завдав одного ракетного удару, застосувавши 55 ракет, здійснив 61 авіаційний удар - скинув 218 керованих авіабомб. Крім того, залучив для ураження 5202 дрони-камікадзе та здійснив 1964 обстріли населених пунктів і позицій наших військ.
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках сьогодні відбулося шість боєзіткнень, одне з яких досі триває. Противник завдав одного авіаудару, скинув дві авіабомби, здійснив 78 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ, 12 із яких – із застосуванням реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог 10 разів штурмував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Вовчанські Хутори, Лиман, Стариця та у бік Тернового, Радьківки й Ізбицького. Одне боєзіткнення досі триває.
На Куп’янському напрямку наші оборонці сьогодні відбивали три ворожі спроби просунутися вперед в районах населених пунктів Курилівка та Піщане. Один бій досі триває.
На Лиманському напрямку українські воїни відбили чотири спроби загарбників просунутися у районах населених пунктів Діброва та Ставки.
На Слов’янському напрямку спроба загарбників просунутися в напрямку населеного пункту Рай-Олександрівка не мала успіху.
На Краматорському напрямку наші захисники зупинили одну ворожу атаку в районі населеного пункту Привілля.
Сили оборони успішно відбивали 21 ворожий штурм на Костянтинівському напрямку поблизу Костянтинівки, Плещіївки, Іванопілля, Іллінівка, Русиного Яру, Кучерів Яру, Новопавлівки. Два боєзіткнення тривають.
На Покровському напрямку ворог здійснив 30 атак. Окупанти намагалися просунутися у районах населених пунктів Нове Шахове, Никанорівка, Родинське, Котлине, Новоолександрівка, Гришине, Сергіївка, Удачне, Молодецьке та у бік Білицького, Василівки, Новопавлівки. Одне боєзіткнення триває до цього часу.
За попередніми підрахунками, сьогодні на цьому напрямку ліквідовано 79 окупантів та 16 - поранено; знищено шість одиниць автомобільної та одну одиницю спеціальної техніки ворога, пошкоджено одну одиницю автомобільної техніки, одну гармату та 130 укриттів особового складу. Знищено або подавлено 189 безпілотних літальних апаратів різних типів.
На Олександрівському напрямку ворог здійснив один невдалий штурм в бік Олександрограда.
На Гуляйпільському напрямку відбулося 16 атак окупантів у районах населених пунктів Нове Запоріжжя, Злагода, Добропілля, Оленокостянтинівка, Чарівне, Залізничне, Гірке, Гуляйпільське.
На Оріхівському напрямку противник тричі намагався просунутися в районах населених пунктів Щербаки та Плавні.
На Придніпровському напрямку наші оборонці успішно зупинили одну наступальну дію в бік Антонівки.
На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не відбулося.
Слава Україні!
Ще на цю тему
- 15.05.2026 Оперативна інформація станом на 22:00 15.05.2026 щодо російського вторгнення
- 15.05.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 15.05.2026 щодо російського вторгнення
- 15.05.2026 В порту Бердянська дрони уразили суховантаж із військовим вантажем
- 15.05.2026 Комбінований удар по Одеській області: пошкоджено будинки та критичну інфраструктуру
- 15.05.2026 Увечері РФ атакувала енергетичний обʼєкт ДТЕК на Одещині: які наслідки
- 15.05.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 15.05.2026 щодо російського вторгнення
- 14.05.2026 Оперативна інформація станом на 16:00 14.05.2026 щодо російського вторгнення
- 14.05.2026 «Це не дії тих, хто вважає, що війна йде до завершення»: Зеленський про масований удар РФ
- 14.05.2026 «Росія не відмовилася від своїх цілей». Естонія закликала посилити тиск на РФ
- 14.05.2026 Росіяни знищили київський офіс Skyeton – виробника дронів Raybird
- 14.05.2026 Сибіга після атаки РФ закликає США і Китай використати свій вплив на Москву, щоб спинити війну
- 14.05.2026 Оперативна інформація станом на 08:00 14.05.2026 щодо російського вторгнення