«Задля безпеки»: Окупанти скасували в Криму усі масові заходи до 9 травня
В тимчасово окупованому Криму не будуть проводити військовий парад і решту масових заходів на 9 травня.
Про це пише Українська правда із посиланням на повідомлення призначеного Росією очільника окупованого Криму Сергія Аксьонова.
Аксьонов заявив, що проведення військового параду та інших масових заходів на честь дня «Великої Перемоги» в Криму цього року не планується. Також не відбудеться організованої ходи т.з. «безсмертного полку».
Це рішення органів окупаційної влади продиктоване міркуваннями безпеки, сказав він.
4 травня російське Міноборони в односторонньому порядку оголосило "перемир'я" 8-9 травня, а у випадку "зриву" проведення параду 9 травня в Москві, погрожують завдати масованого ракетного удару по центру Києва.
У відповідь президент Володимир Зеленський заявив, що Україна оголошує про запровадження режиму тиші починаючи з 00:00 у ніч із 5 на 6 травня.
Парад 9 травня в Москві вперше за багато років пройде без військової техніки через «поточну ситуацію».
Ще на цю тему
- 18.05.2026 За матеріалами СБУ заочно засуджено «депутатку» окупованого Криму
- 15.05.2026 В Україні судитимуть екскапітана ВМС із Севастополя, який перейшов на бік Росії
- 14.05.2026 Силовики РФ задержали двух жителей Крыма за якобы сотрудничество с Украиной – ФСБ
- 14.05.2026 На пятый год полномасштабной войны МЧС РФ стало присылать крымчанам смс-предупреждения об атаке дронов
- 12.05.2026 В Феодосии до позднего вечера будет слышна стрельба из-за учений военных РФ – российские власти
- 07.05.2026 Реалії відпочинку в Криму у 2025 році: санаторії – тільки для «СВОшників»
- 06.05.2026 У ГУР показали, як уразили залізничну логістику росіян у Криму
- 06.05.2026 В Крыму отказались от проведения парада и шествия «Бессмертного полка» на 9 мая по «соображениям безопасности» – Аксенов
- 02.05.2026 Российские власти Севастополя не могут завершить программу отселения людей из аварийного жилья
- 01.05.2026 Україні вдалося повернути з РФ лише 12 цивільних кримських політв’язнів - правозахисник
- 30.04.2026 За матеріалами СБУ заочний вирок отримав заступник окупаційного “міністра сільського господарства” у Криму.
- 29.04.2026 В окупованому Криму російські силовики заявили про чергове затримання за звинуваченням у «підготовці теракту»