У знайденому в Молдові російському дроні виявили вибухівку
Знайдений зранку 22 січня в молдовському населеному пункті Крокмаз російський дрон містить вибухівку.
Цю інформацію підтвердили в поліції Молдови, інформує "Європейська правда".
З огляду на безпосередню небезпеку, фахівці техніко-вибухового відділу поліції проведуть контрольований вибух на місці.
Наразі проводиться оцінка небезпеки. Вживаються необхідні заходи для встановлення всіх обставин і знешкодження бойової частини літального апарату, а також евакуюються всі мешканці з радіуса дії.
У Молдові у селі Крокмаз Штефан-Водського району вранці 22 січня виявили російський безпілотник.
Коментуючи інцидент, Міністерство закордонних справ Молдови назвало це "грубим порушенням суверенітету Молдови" і засудило війну Росії проти України.
Нагадаємо, 17 січня у Теленештському районі Молдови на березі озера виявили безпілотник довжиною близько 2,5 метрів.
Ще на цю тему
- 17.02.2026 Дрони пролетіли 1600 км. СБУ атакувала великий хімзавод у Пермському краї, - джерела
- 11.02.2026 Британська Occam залучила 3 млн євро після тестів автономного керування дронів в Україні
- 10.02.2026 Азербайджан презентував власні морські дрони на виставці в Саудівській Аравії
- 10.02.2026 На пляже курорта Румынии нашли обломки дрона: выясняют происхождение
- 07.02.2026 Знайдений на півночі Молдови дрон виявився "Герберою"
- 26.01.2026 Біля берегів Румунії виявили уламки невідомого дрона
- 22.01.2026 У Молдові виявили російський дрон
- 21.01.2026 Французька Renault виготовлятиме розвідувальні БпЛА для України – FT
- 14.01.2026 Українська компанія презентувала серійний дрон-ждун: може вичікувати ціль до 14 діб
- 12.01.2026 У Ростовській області РФ атаковано Новочеркаську ГРЕС, виникла пожежа
- 12.01.2026 В Севастополе и в районе аэродрома «Бельбек» ночью были слышны взрывы: российские власти заявляют об атаке БПЛА
- 12.01.2026 РФ вперше використала "Герань-5": чим небезпечний новітній дрон окупантів