Швеція про заяви Путіна щодо війни з Європою: ми знаємо, що це реальна загроза
Швеція як держава, що розташована недалеко від Росії, усвідомлює, що ця країна становить реальну загрозу і її треба стримувати.
Про це, як повідомляє кореспондентка "Європейської правди", заявила міністерка закордонних справ Швеції Марія Малмер Стенегард на полях міністерського засідання в штаб-квартирі НАТО.
Очільниця шведського МЗС коментувала вчорашню заяву очільника Кремля Владіміра Путіна про його готовність до війни з Європою.
"Ми знаємо, – а особливо ті з нас, хто живе поблизу Росії, – що вони становлять реальну загрозу. Саме тому нам необхідно стримувати їх усіма можливими способами", – заявила Малмер Стенегард.
Міністерка повідомила, що у зв’язку з цим "дійшла висновку, що нам необхідно наростити власні інвестиції у військову сферу".
"Тому сьогоднішня зустріч є важливою для обговорення індивідуальних внесків в рамках цілей, які ми визначили в Гаазі цього літа", – додала Марія Малмер Стенегард.
Як повідомляла "Європейська правда", керівник Кремля Владімір Путін 2 грудня заявив, що готовий почати війну з Європою "прямо зараз".
Очільник МЗС Литви Кястутіс Будріс заявив, що російська позиція на переговорах з США не є прийнятною і лише посилить небезпеки у регіоні.
Міністр закордонних справ Норвегії Еспен Барт Ейде також наголосив, що Альянс "не сприйме нову Ялту" як результат домовленості з РФ.
Ще на цю тему
- 11.12.2025 У Кремлі обурилися затриманням у Польщі російського археолога
- 05.12.2025 РФ звинуватила Британію у спробі зірвати мирний процес через звіт щодо "Новічка"
- 05.12.2025 "Індія не нейтральна": Моді заявив Путіну, що його країна на боці миру
- 05.12.2025 Велика Британія має намір передати Україні 8 мільярдів фунтів російських активів
- 04.12.2025 У Великій Британії відповіли на погрози Путіна війною
- 27.11.2025 Міжнародні організації продовжують фінансувати Російський Червоний Хрест – ЗМІ
- 27.11.2025 РФ закриває консульство Польщі в Іркутську у відповідь на аналогічний крок Варшави
- 25.11.2025 Силуанов пожаловался на нежелание стран БРИКС отказываться от доллара
- 25.11.2025 Премʼєр Британії закликав правих популістів перевірити свої звʼязки з Росією
- 21.11.2025 Прага очікує від Кремля гарантій безпеки для своїх дипломатів
- 07.11.2025 Сенатори в США вимагають від Будапешту припинити імпорт російських енергоносіїв
- 07.11.2025 В России объявили «нежелательным» британский фонд, которого уже месяц не существует