У Краснодарському краї РФ дрони атакували хімічне підприємство – ЗМІ
Щонайменше шість вибухів пролунали в Білоріченському районі Краснодарського краю Росії вночі25 вересня.
Про це повідомив російський телеграм-канал Shot, пишк Радіо Свобода.
«Місцеві жителі розповіли, що чули вибух, починаючи з 02:30. На околиці одного з міст помітні яскраві спалахи в небі. За словами очевидців, ППО працює по дронах ЗСУ. Наразі офіційної інформації про руйнування та постраждалих немає.
В аеропорту Сочі були запроваджені обмеження на прийом та випуск повітряних суден о 01:56 ночі. Оголошено загрозу безпілотної небезпеки в Краснодарі та Туапсе. Влада попросила місцевих жителів сховатися в безпечному місці та не виходити на вулицю», – йдеться в повідомленні.
Український телеграм-канал Exilenova+ твердить, що об’єктом атаки був завод «ЄвроХім-Білоріченські міндобрива».
«Завод «ЄвроХім-Білореченські міндобрива» спеціалізується на виробництві фосфорних та складних водорозчинних мінеральних добрив, азотних сполук, сірчаної та фосфорної кислоти, а також складних добрив типу амофос та рідких комплексних добрив. Виробничий майданчик розташований у Білоріченському районі Краснодарського краю, займає площу 544 гектари та включає близько 10 цехів», – указано в повідомленні.
Від початку 2024 року російські НПЗ, а також військові об'єкти на території РФ регулярно зазнають атак українських безпілотників.
Більшість атак Генштаб ЗСУ підтверджував, заявляючи, що Сили оборони України «системно реалізують заходи, спрямовані на зниження бойового потенціалу російських окупаційних військ, а також на примушення РФ до припинення збройної агресії проти України».
Ще на цю тему
- 23.01.2026 Дрон вдарив по контейнеровозу Aurelia одразу після виходу з Новоросійська / Фото
- 23.01.2026 Супутникові знімки показали серйозне пошкодженя двох резервуарів на нафтобазі у Краснодарському краї
- 23.01.2026 Украинские дроны ударили по одной из крупнейших нефтебаз в Пензе
- 23.01.2026 Дрони СБУ пошкодили трубопроводи та нафтові резервуари терміналу «Таманьнафтогаз» / Відео
- 21.01.2026 Порт Туапсе возобновил экспортную перевалку нефтепродуктов после остановки с 31 декабря
- 21.01.2026 После атаки морских дронов КТК вынужден демонтировать выносное причальное устройство в порту Новороссийска
- 21.01.2026 На территории Афипского НПЗ «из-за падения обломков беспилотника» возник пожар
- 17.01.2026 Українські дрони атакували полігон, з якого росіяни запускають «орешник»
- 17.01.2026 Генштаб ЗСУ підтвердив ураження заводу «Атлант Аеро» в Таганрозі
- 15.01.2026 Сили оборони України атакували підприємство з виробництва вибухівки у Ставропольському краї
- 13.01.2026 Дрони СБС уразили склад боєприпасів і дві підстанції на окупованій Донеччині
- 13.01.2026 Дрони уразили виробника безпілотників «Молния» в російському Таганрозі