Польща мобілізувала "всі необхідні ресурси" через удар РФ по Україні
Польські збройні сили "мобілізували всі необхідні ресурси" внаслідок повітряної атаки Росії по українських містах.
Як повідомляє "Європейська правда", відповідну заяву рано вранці 20 вересня опублікувало Операційне командування збройних сил.
Вранці 20 вересня польська та союзницька авіація почала діяти в повітряному просторі країни внаслідок російських ударів по Україні.
"Пари винищувачів, що перебувають на чергуванні, були підняті в повітря, а наземні системи протиповітряної оборони та радіолокаційної розвідки переведені в режим підвищеної готовності", – розповіли військові.
Зазначимо, 10 вересня повітряний простір Польщі порушили близько два десятки російських дронів. Уламки знайшли у різних районах країни, деякі безпілотники залетіли на майже 300 км від східного кордону.
На цьому тлі Північноатлантичний Альянс вирішив розпочати операцію під назвою "Східний вартовий" (Eastern Sentry) для зміцнення свого східного флангу.
Ще на цю тему
- 03.11.2025 Білорусь заборонила рух вантажівок із реєстрацією в Польщі та Литві
- 30.10.2025 Керівники урядів Польщі та Литви домовилися тимчасово не відкривати кордон із Білоруссю
- 30.10.2025 Польща перехопила черговий розвідувальний літак РФ над Балтійським морем
- 30.10.2025 Польща підіймала у небо винищувачі через масований удар РФ по Україні
- 18.10.2025 Польські прикордонники виявили тунель під кордоном із боку Білорусі
- 10.10.2025 У польському інфопросторі активізувалася проросійська пропаганда про «провину Заходу» у війні - ЦПД
- 08.10.2025 Польща вдарила санкціями по компаніях, пов’язаних із постачанням сталі до РФ
- 30.09.2025 Нідерланди розмістять у Польщі комплекси Patriot та NASAMS
- 26.09.2025 Польща закликала своїх громадян негайно залишити Білорусь
- 18.09.2025 У Польщі зафіксували посилену активність білоруських і російських дронів
- 16.09.2025 Три винищувачі Rafale, які Франція направила до Польщі, виявились "ядерними" і вони у 115 км від кордону
- 16.09.2025 У Варшаві над урядовими будівлями знешкодили дрон - Туск