У РФ модернізували БЧ для "Искандер-К", щоб вона вибухала за будь-яких умов

450-кг бойова частина крилатої ракети 9М727 отримала додатковий засіб ініціації
Як повідомляє Війсковий портал« DEFENSE EXPRESS»
Бойова частина крилатої ракети 9М727 від оперативно-тактичного ракетного комплексу "Искандер", отримала незначну, але доволі важливу та небезпечну модернізацію.
Тепер вона оснащується набором контактних датчиків підриву, які мають забезпечити підрив бойової частини вагою близько 450 кг за будь-яких умов. Аналогічне рішення було використано раніше у бойових частинах іншої крилатої ракети - Х-101, повітряного базування.
Читайте також: LCM називають європейським Tomahawk на 1000 км, але вони будуть запускатися із землі як "Нептун"
Інформацію про це, а також фото нової бойової частини Defense Express отримав з власних джерел.

Зокрема на фото можливо помітити п'ять таких датчиків, частина з яких у захисних пластмасових ковпачках коричневого кольору.
Водночас, з огляду на наявність фото, додатковий засіб ініціації бойової частини зі своєю задачею штатно справляється не завжди.
Нагадаємо, що крилата ракети 9М727 є наземною версією морської 3М-14 "Калибр", яка була адаптована під пуск з наземної пускової. Разом із 9М728 та 9М729 всі три часом позначаються, як "Искандер-К". Саме такою крилатою ракетою ворог днями вдарив по будівлі Кабінету міністрів України.
Ще на цю тему
- 10.03.2026 У російський ракеті «Изделие 30», якою вдарили по Харкову, знайшли білоруські компоненти
- 02.03.2026 Біля Тунісу помітили російське судно, задіяне у транспортуванні зброї
- 02.03.2026 У ГУР розповіли, з яких компонентів складається нова крилата ракета росіян
- 24.02.2026 Росія під виглядом гуманітарної допомоги перекинула на Мадагаскар військові вантажівки і гелікоптери
- 19.02.2026 Кровавый экспорт: как компоненты из Европы обеспечивают конвейер смертоносных дронов РФ
- 17.02.2026 Россия наращивает ядерный потенциал возле границ с Финляндией
- 11.02.2026 Росія зробила КАБи більш небезпечними: що вигадав ворог
- 09.02.2026 Рашисти втрачають одного з головних покупців на свою зброю в Азії, й це тектонічний зсув на світовому ринку озброєнь
- 09.02.2026 Розвідка оприлюднила дані 21 підприємства в РФ, що виробляють дрони
- 09.02.2026 Додали 50 км польоту: Росія показала нову плануючу бомбу УМПБ-5
- 03.02.2026 Западные микросхемы помогают России превращать обычные бомбы в высокоточное оружие
- 02.02.2026 Санкции и война не помешали РФ экспортировать вооружений и военной техники на 15 млрд долларов в 2025 году