РФ засудила севастопольця Миськова до 14 років за ґратами за звинуваченням у співпраці зі спецслужбами України
Жителя Севастополя Дмитра Миськова засудили до 14 років позбавлення волі за звинуваченням у співпраці з українськими спецслужбами, повідомляє проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії. Російське обвинувачення вимагало для нього 20 років колонії.
Згідно з повідомленням створеної РФ прокуратури міста, підконтрольний Росії Севастопольський міський суд визнав 45-річного чоловіка винним у «державній зраді». Російські силовики стверджують, що Миськов із липня до вересня 2024 року нібито передавав українській стороні фото місць розміщення кораблів Чорноморського флоту РФ. Також вони стверджують, що чоловік передавав СБУ відео дислокації та переміщення вертольотів російських військ.
Перевірити достовірність тверджень російських силовиків за умов воєнних дій неможливо.
Публічні коментарі чи позиція захисту Миськова відсутня. Українські військові та чиновники цей вирок не коментували.
Співробітники ФСБ проводять затримання підозрюваних за політичними статтями в Криму. Сімферополь, березень 2019 року
За даними правозахисної організації «КримSOS», у 2024 році не менш як 56 кримчан зазнали переслідувань із боку російської влади. Приводами для кримінальних справ стали звинувачення у нібито зв’язках із забороненими в РФ організаціями, державній зраді, шпигунстві, публічних висловлюваннях, організації диверсій чи закликах до насильства.
Ще на цю тему
- 04.03.2026 Суд у Польщі продовжив арешт російського археолога Олександра Бутягіна до 1 червня
- 03.03.2026 В Феодосии подконтрольная РФ администрация города анонсировала на 3 марта учебные стрельбы российских военных
- 27.02.2026 В Крыму под Феодосией в поселке Щебетовка силовики РФ проводят учения по «антитеррору» – российские власти
- 26.02.2026 Прокуратура АРК: суддю в окупованому Севастополі звинувачують з порушенні звичаїв війни
- 23.02.2026 Генштаб: у Криму уражений район зосередження ракетного підрозділу
- 23.02.2026 Российский глава Севастополя получил нового заместителя
- 23.02.2026 Российские власти Крыма увеличили квоты «Артека» для иностранцев
- 21.02.2026 Многих вывезенных в Крым Зубковым животных из зоопарков оккупированной части Украины уже нет – зоозащитница
- 20.02.2026 «Суд» в окупованому Криму засудив «Свідка Єгови» до 6 років ув’язнення
- 19.02.2026 За матеріалами СБУ заочні підозри отримали кримські «військкоми», які примушували українців служити в армії рф
- 19.02.2026 Военные РФ третий день подряд проводят учения в Феодосии – российские власти
- 19.02.2026 Окупаційна влада Криму прирівнює написи на вивісках латиницею до «ворожих»