Росія вислала двох британських дипломатів
Федеральна служба безпеки Росії заявила, що двом британським дипломатам наказали покинути країну через "розвідувальну діяльність".
Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на дані ФСБ РФ, пише "Європейська правда".
У ФСБ РФ стверджують, що обидва дипломати надали неправдиву інформацію про себе при в'їзді в країну.
Також зазначено, що ФСБ виявила те, що вона назвала "ознаками розвідувально-диверсійної роботи", яка загрожувала національній безпеці.
Представника посольства Великої Британії в Москві також викликали до російського Міністерства закордонних справ.
Дипломатам наказали залишити Росію у двотижневий термін.
У листопаді минулого року Москва вислала британського дипломата за звинуваченням у шпигунстві. Міністерство закордонних справ Великої Британії заявило, що звинувачення Росії на адресу британського дипломата є "зловмисними і безпідставними".
Ще на цю тему
- 26.03.2025 Глава МЗС Угорщини 13-й раз з початку великої війни прибув у Москву, це викликає підозри в ЄС
- 26.03.2025 Парад диктатора Путіна. Які країни приїдуть до Росії 9 травня (список)
- 22.03.2025 Розвідка Британії: новий указ Путіна – інструмент примусової русифікації українців
- 22.03.2025 Кім Чен Ин запевнив Шойгу у готовності продовжувати допомагати Росії у війні
- 20.03.2025 Путін наказав українцям виїхати з Росії
- 18.03.2025 Президентка Єврокомісії попереджає: Росія готується до конфронтації з Європою
- 12.03.2025 Франція розгляне резолюцію про арешт заморожених активів РФ на користь України, - ЗМІ
- 11.03.2025 Генсек ОБСЄ у Москві поручкався з Лавровим і назвав РФ «важливим партнером»
- 10.03.2025 Лукашенко призначив нового прем’єр-міністра Білорусі
- 10.03.2025 Россия не выполняет решение ЕСПЧ о нарушении прав человека в Крыму – комитет министров Совета Европы
- 06.03.2025 Москва против военных из стран НАТО в Украине – Лавров
- 06.03.2025 Лавров назвав "ядерну риторику Макрона" загрозою для Росії