Росія планує створити хаб з виробництва морських безпілотників
Російські військові оглядачі визнають, що РФ відстає від України в інноваціях у безпілотникових системах, зокрема – морських.
Про це у черговому своєму звіті повідомив Американський Інститут вивчення війни ISW, пише ZN.ua.
Дослідники наводять оцінку російського військового блогера, який стверджує, що військові РФ досі не змогли модернізувати свої морські безпілотники, у той час, як українські сили продовжують успішно вдосконалювати свій флот військово-морських дронів.
Російський оглядач заявив, що військові РФ вже давно розробляють і випробовують різні прототипи морських безпілотників, проте так і не спромоглися широко розгорнути випуск цих дронів.
Водночас він повідомив, що Росія планує створити хаб з виробництва морських безпілотників на Кінгісепському машинобудівному заводі в Санкт-Петербурзі вже цьогоріч.
Раніше повідомлялося, що 31 грудня в акваторії Чорного моря біля тимчасово окупованого Криму спецпризначенці підрозділу Group 13 за допомогою оснащених ракетами морських дронів Magura V5 знищили два гелікоптери Мі-8 армії РФ.
Докладно з переліком російських підприємств під санкціями можна ознайомитись у Базі даних юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції України, ЄС, Канади, Великобританії та США у зв'язку з російською агресією проти України.
Ще на цю тему
- 20.03.2025 У Росії хочуть зробити 180 тисяч безпілотних авіасистем до 2030 року
- 19.03.2025 Индия заменит российские палубные истребители французскими
- 12.03.2025 Северная Корея расширила военные заводы на фоне поставок боеприпасов в РФ – СМИ
- 05.03.2025 Підсанкційне російське судно із зброєю з Сирії пройшло через Ла-Манш – The Times / Фото
- 27.02.2025 В РФ розробили антидроновий комплекс з 24-ствольною туреллю / Фото
- 26.02.2025 Північна Корея збільшить обсяги поставок зброї до Росії, - ISW
- 22.02.2025 Сотні тисяч снарядів, балістичні ракети та 600-мм РСЗВ KN-25 на 400 км - що може отримати РФ від КНДР вже в березні
- 19.02.2025 В Індії виготовили партію ПЗРК «Игла-С» за російською ліцензією
- 18.02.2025 РФ удосконалила ракети KN-23 від КНДР, вони стали точнішими при влучанні, - Буданов
- 13.02.2025 У 2024 році військові витрати Росії перевищили оборонні бюджети всіх країн Європи разом
- 12.02.2025 КНДР відправила до Росії 200 одиниць далекобійної артилерії та боєприпаси – Yonhap
- 07.02.2025 ВМС Индии заказали у РФ партию противокорабельных ракет «Калибр» для подлодок