Представники Інституту ВМС ЗСУ пройшли у Болгарії курс оперативно-тактичного планування
Представники Інституту Військово-морських сил Збройних сил України пройшли у Болгарії загальні курси НАТО з планування на оперативно-тактичному рівні.
Як передає Укрінформ, про це повідомляють ВМС у Фейсбуці.
Навчання проходило у болгарській Військово-морській академії імені Миколи Вапцарова, розташованій у Варні.

Представники Інституту ВМС ознайомилися з керівними документами НАТО з цього питання. Вони також вивчили процедури аналізу ситуації, вироблення й обґрунтування планів підготовки і ведення бойових дій.

Зазначається, що отримані знання вони реалізували на практичних завданнях.
За підсумками підготовки всі учасники отримали відповідні сертифікати.
Як повідомляв Укрінформ, військовослужбовці ЗСУ проходитимуть курси з виживання, уникнення захоплення у полон, стійкості у полоні та евакуації (SERE) за новим військовим стандартом.
Ще на цю тему
- 18.02.2026 Стартуют крупнейшие военно-морские учения Milan у берегов Индии
- 07.01.2026 Вызов морскому доминированию США и НАТО: масштабные учения флотов стран БРИКС+ пройдут у берегов ЮАР
- 06.01.2026 БРИКС+ бросает вызов морскому доминированию США и НАТО
- 29.12.2025 Союзники проводят тренировочные полеты в воздушном пространстве Эстонии
- 06.12.2025 Азербайджан присоединился к итальянским учениям по укреплению военно-гражданского партнерства
- 24.10.2025 У Литві розпочалися військові навчання стрілків "Чорний яструб"
- 24.10.2025 У Туреччині стартують міжнародні навчання з розмінування Чорного моря
- 20.10.2025 Українські рятувальники пройшли у Швеції навчання на суднах, призначених для ліквідації надзвичайних ситуацій
- 18.10.2025 Молдова і Румунія проведуть спільні військові навчання JCET
- 15.10.2025 На территории непризнанной Абхазии начались военные учения
- 07.10.2025 У Білорусі почалися чотириденні навчання з мобілізаційної готовності
- 11.09.2025 Экипажи кораблей Северного флота РФ отрабатывают высадку десанта на необорудованное побережье в Арктике