У п’яти провінціях Туреччини вирують лісові пожежі
Лісові пожежі спалахнули в лісах турецьких провінцій Анталія, Ялова, Газіантеп, Кахраманмараш та Ізмір.
Завдяки втручанню команд рятувальників пожежі в Ялові та Газіантепі вдалося взяти під контроль. Пожежні команди продовжують ліквідацію займань із повітря та землі. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на TRT Haber.
«В Анталії, в районі Серік до гасіння пожежі залучено 8 літаків, 6 гелікоптерів, 22 пожежні авто, 6 водовозів, 5 одиниць техніки та велику кількість пожежників. Підрозділи жандармерії закрили територію для пішоходів і транспорту, окрім техніки для гасіння пожежі», - повідомляє телеканал.
У провінції Ялова, що на північному заході, лісова пожежа виникла з невідомої причини, до її ліквідації залучили 2 вертольоти, 10 пожежних авто та інші засоби. Вогонь було взято під контроль, тривають роботи з охолодження.
У провінції Газіантеп, що на півдні Туреччини, вогонь охопив площу 20 га, його було взято під контроль за допомогою втручання 150 різних службових машин та транспортних засобів, майже тисячі співробітників і вертольота.
На сході країни, в провінції Кахраманмараш, лісова пожежа спалахнула біля зони відпочинку Фирниз в районі Сютати. Боротьбу з вогнем ведуть з повітря за допомогою 6 вертольотів та землі із залученням 11 пожежних машин, 4 цистерн з водою, 110 рятувальників. У якості запобіжного заходу евакуювали мешканців восьми будинків у зоні пожежі. Один із працівників лісництва був шпиталізований через отруєння димом. Вогнем знищено 80 га лісу.
У провінції Ізмір, на заході країни, триває ліквідація пожежі, що виникла з невідомої причини районі Каваджик. До операції з приборкання вогню задіяно 2 літаки, 4 вертольоти, 35 пожежних авто, 8 водовозів, 3 бульдозери та 4 підрозділи вогнеборців. Тривають роботи з приборкання вогню.
Ще на цю тему
- 01.11.2025 У Туреччині засудили до довічного 11 людей через пожежу в готелі, що забрала 78 життів
- 28.07.2025 Президент Эрдоган: Турция ведет масштабную борьбу с лесными пожарами как с воздуха, так и с земли
- 28.07.2025 Лісові пожежі загрожують четвертому за величиною місту Туреччини
- 26.07.2025 У Туреччині спалахнули нові лісові пожежі: дві провінції оголошено зонами стихійного лиха
- 24.07.2025 В Туреччині 10 людей загинули, намагаючись вгамувати лісові пожежі
- 23.07.2025 У Туреччині через лісові пожежі затримали понад два десятки осіб
- 01.07.2025 У Туреччині через лісові пожежі евакуювали 50 тисяч людей
- 22.01.2025 Число погибших при пожаре в отеле в Турции возросло до 76
- 19.08.2024 Через лісові пожежі у Туреччині евакуювали тисячі людей, десятки постраждали
- 17.08.2024 Через спекотну і вітряну погоду Туреччину охопили лісові пожежі
- 20.07.2024 У п’яти провінціях Туреччини вирують лісові пожежі
- 21.06.2024 У Туреччині спалювання стерні призвело до пожежі, яка поширилася на населені пункти: 5 загиблих