Заступник держсекретаря США: Україна побачить додаткові кроки підтримки у наступні тижні

18:00 22.06.2024

Україна побачить нові кроки на свою підтримку з боку Європи та Вашингтона упродовж наступних тижнів.

Про це заявив заступник державного секретаря Сполучених Штатів із політичних питань Джон Басс на брифінгу в Києві, передає Укрінформ.

Він зазначив, що США зробили безпрецедентний крок, щоб перенаправити для України - туди, де є найбільша потреба, - призначену для інших країн оборонну продукцію, зокрема ракети для систем ППО. Заступник держсекретаря згадав і про домовленість в межах країн «Групи семи», про використання прибутків від заморожених за межами РФ активів для боротьби з наслідками агресії Росії.

«Я впевнений, що ви продовжите бачити додаткові кроки в наступні тижні, коли Україна сяде за стіл з друзями та партнерами в Європі наступного тижня і коли ми привітаємо президента Зеленського та інших високопоставлених українців у Вашингтоні наступного місяця», – сказав Басс.

Заступник держсекретаря США також повідомив, що в рамках візиту консультувався з офіційними представниками уряду України щодо кроків для захисту країни і допомоги українцям.

У пʼятницю, 21 червня, до Києва прибув заступник держсекретаря США із політичних питань Джон Басс для зустрічі з українськими урядовцями та іншими партнерами.

9-11 липня у Вашингтоні проходитиме ювілейний саміт Північноатлантичного альянсу. Очікується, що країни-члени сфокусуються на об’єднанні зусиль союзників навколо зміцнення успіху України в довготерміновій перспективі.
 

Ще на цю тему