Колишнього кримського депутата–зрадника засудили до 11 років в'язниці

12:00 20.06.2024

Колишнього депутата Севастопольської міської ради 6-го скликання заочно засудили до 11 років позбавлення волі за державну зраду.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури АР Крим та міста Севастополя, передає Укрінформ.

"Суд визнав колишнього депутата Севастопольської міської ради 6-го скликання винним у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України). Його заочно засудили до 11 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Прокурори в суді довели, що у березні 2014 року засуджений, спільно з іншими депутатами, з метою приховання факту окупації півострова збройними силами РФ, проголосував за ухвалення кількох незаконних рішень. Зокрема, «Про проведення загальнокримського референдуму», «Про декларацію про незалежність АР Крим та м. Севастополя», які легітимізували збройну окупацію півострова.

Крім того, продовжуючи реалізацію злочинних намірів та планів держави-окупанта, колишній депутат віддав свій голос за підтримку рішення про звернення до РФ з пропозицією про «прийняття міста Севастополя до її складу», а також про перейменування Севастопольської міськради у «Законодавчі збори міста Севастополя».

Згодом засуджений продовжив працювати у вищезгаданому окупаційному органі. У такий спосіб надав допомогу РФ у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету, територіальній цілісності та недоторканності.
 

Ще на цю тему