РФ тримала на «Ахтубинску» Ту-22М3 під ядерну зброю, які теж могли потрапити під дрони ЗСУ

17:20 12.06.2024

Міноборони РФ заявило, що 11 червня за дорученням Путіна почало другий етап навчань "нестратегічних ядерних сил", до яких також залучені збройні сили Білорусі, перший етап відбувся 21 травня цього року.

Але в Міноборони РФ не розповідають про один важливий аспект однієї нещодавньої гучної операції, яка суттєво вплинула на ці навчання, пише Defense Expressє

Своє повідомлення російське Міноборони супроводило відеокадрами, які аж надто нагадують відеоряд, показаний під час першого етапу навчань понад 2 тижні, із розгортанням на позиції ОТРК "Искандер" із балістичними та крилатими ракетами, та демонстративними польотами літаків МиГ-31К з ракетами "Кинжал" і Ту-22М3 з ракетами Х-22.

Окремо цікава деталь полягає в тому, що основним майданчиком для першого етапу російських навчань ядерних сил 21 травня виступала авіабаза в Ахтубінску, та сама, де нещодавно було пошкоджено як мінімум один або два Су-57.

На цьому фоні варто звернути окрему увагу на допис у Twitter оглядача "Радіо Свобода" Марка Крутова, в якому йдеться про наступне. Проведена геолокація показала, що у заяві про другий етап навчань ядероних сил 11 червня Міноборони РФ використало ті ж кадри, що і 21 травня, і там чітко підтверджується, що місцем проведення цих маневрів був аеродром в Ахтубінску.

На цьому тлі цілком логічно виникає гіпотеза про те, що удар по авіабазі "Ахтубинск" від Сил оборони України 8 червня 2024 року, прямим результатом якого стало пошкодження Су-57, мав також і додаткову мету.

А саме – специфічним чином натякнути рашистам, що проведення нового етапу маневрів ядерних сил на цій авіабазі може завершитись "бавовною" внаслідок критичного порушення правил безпеки.
 

Ще на цю тему