Росія знайшла нове місце для перевалки своєї нафти у Середземному морі

12:20 04.06.2024

Під тиском грецького військово-морського флоту трейдери російської нафти знайшли нове місце для перевантаження вантажів в Середземному морі - марокканське місто Надор.

Про це повідомляє агентство Bloomberg, пише Економічна правда.

Танкери, що перевозять флагманську російську нафту сорту "Урал", зараз перевантажують її з менших танкерів на більші поблизу міста Надор на східному узбережжі Марокко в Середземному морі, свідчать дані відстеження суден. З минулого місяця військово-морські сили Греції проводять військово-морські навчання в місці, де відбувалася торгівля, намагаючись стримати її.

Згідно з даними, Rolin, дуже великий нафтовий танкер приймає нафту марки Urals з меншого танкера Serendi, що стоїть біля марокканського міста. Це перший випадок так званої передачі сорту з судна на судно.

Serendi - судно класу Aframax. Два інших - Ocean AMZ і Sea Fidelity - також прибули до марокканського міста. Всі три судна завантажили близько 730 000 барелів Urals з російського порту Приморськ на Балтійському морі минулого місяця.

Докладно про санкції можна дізнатися у Базі даних юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції України, Канади, Великобританії, ЄС та США у зв'язку з російською агресією проти України.
 

Ще на цю тему