Концерн Rheinmetall збудує у Литві завод з виробництва снарядів

08:00 04.06.2024

Німецький оборонний концерн Rheinmetall збудує у Литві завод з виробництва снарядів. Відповідну угоду була підписана у понеділок, 3 червня.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки Литви, пише ZN.ua.

“Створення заводу Rheinmetall в Литві є дуже важливим кроком на шляху до задоволення нагальних потреб оборони та безпеки нашої країни. Це допоможе нам забезпечити безперебійний доступ до необхідного озброєння та боєприпасів, оскільки ми самі вироблятимемо продукцію, необхідну для європейської оборони", - сказала міністерка економіки Литви Аушріне Армонайте. 

За її словами, очікується, що сума інвестицій в цей завод складе понад 180 мільйонів євро. Будівництво заводу дозволить створити щонайменше 150 нових робочих місць.

Зазначається, що місце, де збудують завод, буде оголошено найближчими тижнями. Планується, що після побудови завод буде виготовляти десятки тисяч боєприпасів на рік.

Раніше уряд Литви 29 травня вирішив виділити 13,5 мільйона євро на закупівлю чотирьох радарів для України. Вони мають покращити оповіщення, візуальне попередження, а потім і можливість знищення всіх повітряних об'єктів.
 

Ще на цю тему