Люксембург вніс €5 мільйонів в «Артилерійську коаліцію» на підтримку України

16:40 30.05.2024

Люксембург виділив 5 мільйонів євро на фінансування матеріалів та обладнання для України в рамках коаліції "Артилерія", яку очолюють Франція та США і в якій бере участь саме герцогство. 

Про це стало відомо після зустрічі в Парижі міністерки оборони Люксебургу Юріко Бакес зі своїм французьким колегою Себастьяном Лекорню. Як передає Укрінформ, про таку домовленість йдеться на офіційній сторінці міністерства оборони Люксембургу в мережі Х.


«Фокус на поглибленні оборонного співробітництва, посиленні Люксембурга французькими бойовими машинами та продовження підтримки України, включаючи внесок у розмірі 5 млн євро до коаліції "Артилерія"», - написано в повідомленні.

Обидва міністри також підтвердили своє бажання продовжувати та посилювати підтримку України в довгостроковій перспективі.

Люксембург також прагне розвивати європейські оборонні виробничі потужності та розширює свої власні можливості, закуповуючи у Франції бойові та допоміжні машини Jaguar, Griffon та Serval.

Як повідомлялось, Україна та Люксембург розпочали двосторонні переговори щодо укладення угоди щодо співробітництва у сфері безпеки.

Теми:

Ще на цю тему