Південна Корея ввела санкції проти семи громадян КНДР і двох російських кораблів

08:40 27.05.2024

Південна Корея ввела санкції проти семи громадян КНДР і двох російських суден за участь у незаконній торгівлі зброєю та пальним з Росією, а також за іншу діяльність, котра порушує санкції ООН.

Про це пише Yonhap, повідомляє БізнесЦензор.

Цей крок зроблений у межах посилення заходів зі стримування КНДР та є відповіддю на нещодавнє вето Росії щодо продовження повноважень комісії ООН, яка має стежити за виконанням санкцій проти Північної Кореї.

Серед тих, хто потрапив під санкції: голова сирійського підрозділу Korea Mining and Development Trading Corp. Рім Йон Хьок – відомий північнокорейський торговець зброєю. У березневій доповіді комісії ООН про виконання санкцій проти Північної Кореї він згадувався як людина, яка займалася угодами із зброєю з російською групою найманців Вагнера.

Главу Taeryong Trading Co. Хан Хьок Чоля звинувачують у постачанні російського дизельного палива до Північної Кореї, тоді як державам-членам ООН заборонено щорічно експортувати на Північ понад 4 млн барелів сирої нафти та 500 тис. барелів очищеної нафти.

П'ятеро інших підсанкційних громадян КНДР незаконно працювали в ІТ-компаніях у Владивостоці на Далекому Сході Росії, щоб заробити валюту для фінансування державних ядерної та ракетної програм Північної Кореї.

Два російські судна – MAIA-1 і MARIA – підозрюються в транспортуванні контейнерів із військовими припасами до Північної Кореї та Росії.

Підсанкційні судна потребують спеціального дозволу портової влади Південної Кореї, якщо вони хочуть зайти в порт країни.

Докладно про санкції можна дізнатися у Базі даних юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції України, Канади, Великобританії, ЄС та США у зв'язку з російською агресією проти України.
 

Ще на цю тему