США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на $275 мільйонів

12:30 25.05.2024

Міністерство оборони США офіційно оголосило про виділення значного пакету допомоги Україні у сфері безпеки для задоволення критичних потреб ЗСУ.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Пентагону, поширеному в п’ятницю 24 травня, передає Укрінформ.

«Це п’ятий пакет допомоги у сфері безпеки, який президент схвалив після підписання закону про фінансування додаткових потреб національної безпеки (США – Укрінформ) минулого місяця, і третій пакет, який виділяється за президентськими повноваженнями (PDA)», - зауважили в оборонному відомстві.

При цьому підкреслюється, що пакет є частиною зусиль Сполучених Штатів, щоб допомогти Україні відбити наступ російських військ під Харковом.

«Це забезпечить Україну додатковими можливостями для задоволення її найнагальніших потреб на полі бою»,- зазначили в Пентагоні.

До нового траншу військової допомоги увійшли, зокрема, ракети для систем HIMARS, артилерійські снаряди 155 мм і 105 мм, мінометні снаряди 60 мм, протитанкові системи Javelin, AT-4 й ракети до ПТРК TOW, а також високоточні авіаційні боєприпаси. Крім того, США виділяють стрілецьку зброю, набої до неї, гранати, підривні боєприпаси, протитанкові міни, ремонтні автомобілі. Пентагон також передає шоломи, бронежилети, засоби індивідуального захисту, запасні частини, технічне обслуговування та інше допоміжне обладнання.
 

Ще на цю тему